Hľadáte možnosť, ako získať potrebné peniaze na svoje pravidelné výdavky alebo chcete rozbehnúť vlastné prosperujúce podnikanie? Základný kapitál nie je jednoduché získať svojpomocne. Veď sa len zamyslite, že základné imanie pri zakladaní firmy s ručením obmedzeným, je päťtisíc eur. Nenechajte sa však odradiť hneď na začiatku a radšej si na rozbeh požičajte. Lepšie, ako ľutovať, že ste nič svoje nezačali. Peniaze sa vám vrátia!

V prípade, že chcete podnikať, no či už neviete, alebo nemáte jednoducho čas na vybavovanie byrokratických vecí okolo založenia firmy, môžete sa obrátiť na člena skupiny Venice Group na Slovensku a získať jednu z firiem na predaj. Ide o ready-made spoločnosti, ktoré už len čakajú na vašu kúpu a vstup na trh. Tieto spoločnosti už potrebujú iba majiteľa. Nemáte na ňu? Nebanková pôžička vám pomôže k jej získaniu.

Slovenský spotrebiteľský trh je pomerne malý. Stačí ho len porovnať so susedným rakúskym a výrazné rozdiely sú nielen v konkurencii, ale aj platových podmienkach zamestnancov. U nás musíte byť minimálne najvyšší šéf firmy, aby ste zarábali tak, že si nemusíte žiadať o pôžičku pri každej príležitosti. Správajte sa k svojim zamestnancom na úrovni a nezabúdajte ani na pravidelné odmeny. Tie nemusia byť v podobe peňazí, aj plniace sady do tlačiarní môžu byť dobrým nápadom, ako sa odvďačiť za dobre odvedenú prácu. Tie s výhodnými cenami nájdete tu.

Ak sa vám v podnikaní bude dariť a firma začne zarábať, skúste porozmýšľať nad tým, že by ste využívali aj zahraničné ekonomické trhy. Či už na nákup materiálu, obchodovaniu s klientmi, alebo získavaniu obchodných partnerov.