Športové stávky sú nepochybne diskutabilným spôsobom ako investovať svoje peniaze. Poznať správanie sa stávkovej kancelárie, pevná vôľa, zodpovednosť, dostatočne dobre navrhnutý peňažný manažment nie sú jediné atribúty potrebné k úspechu. Sú však nutné k tomu, aby športové stávkovanie neviedlo k rizikám, ktoré ohrozia chod jednotlivca, domácnosti. Nie nadarmo sú služby ponúkané stávkovými kanceláriami plné informácií, ktoré upozorňujú na to, že predsa ide o hazard.

Športové stávkovanie s novým bookmakerom

Mať oddelené finančné prostriedky pre správu stávok, vedieť nájsť hodnotu, vystihnúť najlepší kurz ponúkaný stávkovou kanceláriou a mať prehľad v pravidlách a vo vyhodnocovaní športových udalostí každou z nich. To sú veci, ktoré treba zvládnuť predtým, ako sa rozhodneme podstúpiť investičné riziká spojené so stávkami. Jedine tak na vlastnej koži zistíte, čo je pravda a fikcia o stávkovaní.

Poznaj svoj šport

Ešte lepším, no nie nutným atribútom k úspechu je aj poznanie konkrétneho športu, tímu, ligy, či jednotlivcov, o ktorých budete vedieť pred, resp. počas vášho začiatku príbehu o stávkovaní. Ak sa venujete športu aktívne alebo sa dobre orientujete v obľúbenej futbalovej lige, určite to bude nápomocné. Nájsť výhodné kurz (pravdepodobnosť) k jednotlivým zápasom pri informácii, ktorá ich ešte neovplyvnila je kumšt úspešného tipujúceho. Tipovanie môže byť nielen zábavou, ale pri dostatočnej miere zodpovednosti, učenia a získaných skúseností a znalostí aj možnosťou ako mať bonus navyše.

Tenis – najpopulárnejší individuálny šport

Vákuum na trhu športových stávok

Využili ste už služby nového bookmakera na slovenskom trhu? Registrovaná stávková spoločnosť DoubleStar Bet pod záštitou Program® spol. s r.o. prichádza na trh s najširšou ponukou LIVE stávok na slovenskom trhu. Spolu s okamžitou výplatou aj vysokých výhier a férovými bonusmi má prilákať potenciálnych záujemcov o športové stávky. Najmä po tom, čo rok 2017 zaznamenal po regulácii slovenského trhu postupný odliv zahraničných stávkových kancelárii. Vytvorila sa medzera potenciálne vhodná pre novú plne licencovanú slovenskú stávkovú kanceláriu.

Nielen online

Využiť služby stávkovej kancelárie DoubleStar Bet môžete samozrejme online prostredníctvom internetového rozhrania prostredníctvom PC, tabletu, či mobilu. Mobilná aplikácia je určená pre oba operačné systémy Android i iOS. Zaujímavým sa javí aj využitie takmer päťdesiatky herní a klubov DoubleStar po celom Slovensku. Tie dokážu kompletne poskytnúť servis pri vytvorení športovej stávky, nielen pred zápasom, ale aj LIVE. Zabezpečenie okamžitej výplaty je samozrejmosťou do bezkonkurenčnej výšky. Určite existujú mnohé profesie, kde sa denná výplata pohybuje na úrovni mesačnej výplaty bežných smrteľníkov. Pri zodpovednom prístupe môžu športové stávky takýto deň vyčarovať aj vám.

Kurzová ponuka v kluboch a herniach DoubleStar

Pridanou hodnotou je aj prostredie vhodné pre fanúšikov športu, ktorí si tak môžu spoločne vychutnať obľúbené športové podujatie v akomkoľvek čase. Liga majstrov, NHL, európska púť Spartaka Trnava v Európskej lige UEFA, slovenskí tenisti na turnajoch ATP, či WTA a reprezentačné zápasy Slovenska na viacerých športových scénach. To sú najväčšie športové ťaháky na jeseň 2018. Nezabúdajúc na blížiace sa zimné zápolenia v biatlone, či vrcholiaci seriál šampionátov F1, či MOTO GP.