Určite to poznáte. Týždeň pred výplatou a vo vašej peňaženke zostali len posledné drobáky. Účet zíva prázdnotou a vy potrebujete ešte raz nakúpiť. Jesť sa predsa musí, a vy si nemáte od koho požičať peniaze. Nezúfajte! Riešením chvíľkových finančných ťažkostí sú rýchle pôžičky.

Rýchle pôžičky? Nie je to riskantné?

Je pochopiteľné, že pokiaľ s podobnými službami nemáte skúsenosti, ovládajú vás obavy o financie. Požičať si od cudzieho predsa nie je vašim zvykom. Strach môže spôsobiť aj zlá skúsenosť pri vymáhaní peňazí. Toto všetko však môžete hodiť za hlavu pokiaľ sa obrátite na spoločnosť Ferratum. Táto „pôžičkáreň“ je zárukou vašej spokojnosti a to nie len preto, že vám poskytne peniaze. Jej služby si totiž môžete nastaviť podľa toho, v akej ste situácii. Koncept spoločnosti sa ujal vo viac ako 20 krajinách po celom svete a naozaj funguje.

Čo je to rýchla pôžička?

Je to skrátka rýchle riešenie vašich momentálnych a krátkodobých finančných problémov. Bez zbytočného čakania, či nepríjemných otázok sa k vám dostane obnos peňazí, kvôli ktorému musíte len vyplniť žiadosť. Po príchode výplaty (či iného príjmu) vrátite požičanú sumu + stanovený úrok. Nikto sa na nič nepýta a tak môže rýchla pôžička vyriešiť váš malý, či väčší problém diskrétne a vy budete môcť opäť pokojne spávať. Ak je možné, že vám príde menšia výplata, stačí si nastaviť dlhšiu čakaciu dobu (max. 30 dní). Tak budete mať istotu, že pôžičku vrátite včas.

Ako si môžem požičať?

Prvým krokom je klik na novo spustenú stránku www.rychlepozicky.sk. Tu vás čaká online pôžička žiadosť pre vyplnenie. Základnými položkami formulára je výška pôžičky a dĺžka splatnosti. Ďalej samozrejme vypíšete svoje osobné údaje, ako sú meno, adresa, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, váš e-mail a číslo účtu.

Číslo účtu sa vypĺňa kvôli možnosti rýchlejšieho príjmu pôžičky. Pokiaľ ste si zvolili takúto možnosť, peniaze máte po schválení žiadosti na účte do 30 minút (prípadne 24 hodín). Ak nemáte k dispozícii takýto účet, môžete sumu dostať aj poštovou poukážkou. Takto sa k vám peniaze dostanú do 4 dní.

Pokiaľ ste nový žiadateľ o pôžičku, máte na výber obmedzenú výšku čiastky, ktorá začína na 25 a končí na 75 eurách. Pre opakovaných a overených zákazníkov existuje možnosť navýšenia požičanej sumy. To znamená, že ak rychlepozicky.sk využijete viac krát a peniaze vraciate bez problémov, môžete si požičať sumu až do výšky 350 €.

Môžem si požičať aj ja?

Krátkodobá pôžička je vhodná pre takmer kohokoľvek. Pre vyhovenie žiadosti potrebujete štátne občianstvo v SR a vek od 19 do 65 rokov. Nezáleží na tom či ste na dôchodku, na materskej, alebo nezamestnaní.