Je veľa ľudí, ktorí vám povedia, že je niečo ťažké. Človeka takéto reči častokrát odradia. Určite sa na vás mnohí pozerali cez prsty, keď zistili, že si nehľadáte prácu, ale snažíte sa pretĺkať svetom sami. Pokiaľ ste rečiam odolali a snaha udržať sa vo svete biznisu vás stále drží, gratulujeme. Prečítajte si o užitočných pomôckach, ktoré vás môžu odľahčiť od množstva starostí.

Virtuálne sídlo

Dostali ste sa do fáze, keď premýšľate ako začať podnikať? Alebo ste už pokročili a domýšľate detaily? Pokiaľ to so svojou firmou myslíte vážne, určite chcete aby vyzerala seriózne aj na papieri. Navyše udanie adresy na webe, či v dokumentoch vám diktuje aj zákon.


Aj v Bratislave môžete mať sídlo spoločnosti za príjemný peniaz!

Nemáte dostatok financií na to, aby ste si prenajímali, či kupovali dobre situovanú kanceláriu? Nemáte chuť na riešenie maličkostí, ako je osvetlenie, vykurovanie, či zariadenie týchto priestorov? Chcete svoju energiu vložiť radšej do podnikania? Správny krok! Virtuálne sidlo firmy nájdete TU. Získate atraktívnu adresu na ktorú vám bude chodiť obchodná pošta. Prenajať si môžete aj zasadacie priestory pre stretnutia s klientmi, či zamestnancami.

Spoločnosť na kľúč

V začiatkoch podnikania má mnoho ľudí obavy najmä z vybavovania. Dá sa to však zariadiť aj inak. Siahnite po spoločnosti na kľúč. Obráťte sa na onlineinvest.sk a máte po starostiach. Podľa vašich požiadaviek pre vás vybavia všetky dokumenty a žiadosti. Vy sa tak hneď od začiatku môžete sústrediť na podstatné veci okolo podnikania. Navyše získate poradcu, ktorý vám pomôže hlavne v začiatkoch vašej kariéry. Môžete si objednať aj tzv. online asistentku, ktorá vás môže sprevádzať aj niekoľko rokov a bude vám pomáhať s papierovaním. Uľahčite si svoju cestu podnikateľa s týmito praktickými pomôckami.

Foto: pixmac.sk, Groume – flickr