Poznáte ten výrok: „Kasíno vždy vyhrá“? Znamená to, že je jedno či sem tam niečo vyhráte, kasíno je nakoniec vždy v pluse. A rovnako je to aj pri stávkových kanceláriách. Sú s prehľadom v zisku a pravdepodobne by boli aj keby neúčtovali manipulačný poplatok. Vašou úlohou a cieľom je preto stávkovať tak, aby sa na ich zisk poskladali ostatní tipéri a nie vy. Základom zisku herní je totiž bezmyšlienkovité stávkovanie. Bez plánu, bez manažmentu financií, bez stratégie a celkovo bezhlavo.

Pri tipovaní preto musíte veľa zvažovať, uvažovať a analyzovať. Venovať hodiny času zdokonaľovaniu svojich vedomostí o niektorom zo športov, aby vám to neskôr prinieslo želaný zisk. Začiatky sú vždy náročné a práve to je obdobie, kedy je potrebné dávať si najväčší pozor. Neprepadnúť vidine veľkých peňazí a dodržiavať plán.

Na vašich ziskoch a stratách má veľký podiel aj samotný výber stávkovej kancelárie. Jednotlivé herne majú totiž rôzne podmienky bonusov, ale napríklad aj rôzne manipulačné poplatky. Pre lepší prehľad navštívte stavkovaniecezinternet.sk, pozrite si recenzie stávkových kancelárií, popis ich bonusových programov a vyberte si tú najlepšiu.

Základom by malo byť správne pristupovanie k peniazom. To čo vkladáte do hry, čo stavíte, to je vlastne investícia. Od tejto investície chcete, aby sa vám vrátila a priniesla navyše aj nejaký výnos. Pri spravovaní financií na stávkovanie je nutné dodržiavať niekoľko základných pravidiel.

  1. Nikdy nestaviť viac, než si môžete dovoliť prehrať
  2. Hrať radšej o menšiu sumu a použiť viacero tiketov s menším počtom zápasov
  3. Vždy mať určitú finančnú rezervu (nie vždy sa bude dariť, pravdepodobnosť nepustí)
  4. Ak hráte v herni, kde je k dispozícii aj kasíno alebo obľúbený poker online – vyhnite sa im

Všeobecným pravidlom je stávkovať na šport, ktorý ovládate. Ak sa ešte len orientujete, nebojte sa využiť bezplatné tipy na stávkovanie. Na internete ich nájdete naozaj veľa, pozrite si ich, porovnajte s vlastným názorom a analýzou a vyberte si tie, ktoré podľa vás majú najväčšiu šancu na úspech. Je vždy lepšie začať pomaly a postupne sa dopracovať k očakávaným ziskom.

Foto: pixmac.sk, Mats Sonesson – flickr