Najvýhodnejšie pôžičky

Požiadajte o najvýhodnejšie pôžičky jednoducho a online. Na výber máte širokú škálu produktov, stačí si len vybrať ten, ktorý najviac spĺňa vaše požiadavky. Ak potrebujete rýchlo menší obnos financií pred výplatou, odporúčame vám SMS pôžičku bez dokladovania o výške príjmu a bez ručiteľa od spoločnosti Ferratum, ktorá určite uspokojí vaše potreby. Naopak, ak hľadáte pôžičku s možnosťou požičať si väčšiu sumu, zvoľte firmy, ktoré sa opierajú o dlhodobé skúsenosti, akými sú Home Credit alebo Slovenská požičovňa.

Pôžičky od 25 € do 10 000 €

Vyberte si najvýhodnejšiu pôžičku a požiadajte o ňu hneď online.

Home Credit pôžičky Home Credit pôžičky
•  bez skrytých poplatkov až do 4 300 € pre osoby, ktoré majú stály príjem
•  bez ručenia, bez ručiteľa a na čokoľvek
PROFI CREDIT pôžičky PROFI CREDIT pôžičky
•  až do 1 500 € pre zamestnancov, dôchodcov a mamičky na MD
•  pre podnikateľov v neobmedzenej výške
Slovenská požičovňa - pôžičky Slovenská požičovňa
•  pôžička na čokoľvek do 4 000 €, pre manželov do 10 000 €
•  pôžička nie je určená pre ženy na MD a chronických dlžníkov
Ferratum pôžičky Ferratum pôžičky
•  prvá pôžička do 75 €, ďalšie do 350 €
•  peniaze je potrebné vrátiť o 15 alebo 30 dní
Provident pôžičky Provident pôžičky
•  pôžička bez nahliadnutia do registra dlžníkov do 1 500 €
•  pôžička sa spláca týždennými splátkami

Ako spoznať najvýhodnejšiu pôžičku

Definícia najvýhodnejšieho úveru je svojím spôsobom jednoduchá, no pre mnohých ľudí sú práve neopatrnosť a dostatočná neinformovanosť kameňom úrazu. Dôležité je, aby finančný produkt vyhovoval potrebám žiadateľa o úver. Väčšinou si všímame len sumu, ktorú preplatíme, ale vy buďte opatrnejší a pozrite si aj ďalšie informácie a podmienky. Dobrý výber vám ušetrí aj niekoľko tisíc eur, naopak, zlý vás môže dokonca zruinovať. Úroková sadzba alebo tiež úroková miera je percentuálne vyjadrenie navýšenia požičanej sumy. Okrem úrokovej sadzby si dôkladne prečítajte aj ostatné zmluvné sankcie a skryté poplatky. Nebojte sa spýtať. Samotný poplatok za spracovanie úveru vás môže nemilo prekvapiť.

Pôžičky rozdeľujeme do dvoch hlavných kategórií, a to na bankové a nebankové. Prvou voľbou je, pochopiteľne, banka, ale ak tam žiadateľ nepochodí, nemá na výber a musí skúsiť nebankovú inštitúciu. Banky ponúkajú výhodnejšie úvery, ale nebankové pôžičky sú rýchlejšie. Absolútne najlepšie pôžičky sú tzv. bezúročné, teda zaplatíte len toľko, koľko ste si požičali. Tento typ úveru však nezískate v žiadnej bankovej ani nebankovej spoločnosti z jedného podstatného dôvodu. Tieto spoločnosti chcú vykázať zisk a ten im zabezpečenia práve poplatky a hlavne úroky. Ešte tu je možnosť nákupu na splátky bez navýšenia, ktoré poskytujú nebankové pôžičky, no keď si dáte jedna a jedna dohromady, pochopíte, že tieto spoločnosti si zase prispôsobia cenu tovaru.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>